събития

Безплатни Коледни Партита в Детски Център ПартиМиро на 19-ти и 20-ти декември

Коледен маратон с благотворителна цел.

Започваме в събота на 19-ти от 19.30ч до 21.30ч с деца от 6 до 13 годишна възраст.
В неделя продължаваме от 10.00ч с най-малките от 2 до 5 годишна възраст.
В 11.30 Арт-Работилница с Ели, ще изработваме коледна украса
и завършваме от 13.00 до 15.00 с филм и театрална постановка за Рождество Христово!

Дядо Коледа ще бъде наш гост, а може и Снежанка да се появи!

Вход свободен

Отваряме сърцата си и даряваме благотворително всеки според възможностите си! За да пребъде любовта във нашите сърца СЕГА и во век и веков!

безплатни коледни партита в детски център ПартиМиро

 

събития

Фестивал На Детското Кино В Лъки Синема

detsko-kinoВ продължение на 8 уикенда, по 3 прожекции на ден, чудесни детски филмчета на голям екран с перфектно качество и напълно БЕЗПЛАТНО за децата.

ОТ 31ви ЯНУАРИ ДО 15ти МАРТ, ВСЕКИ УИКЕНД В „LUCKY – ДОМ НА КИНОТО“ (в дома на техниката на ул.Гладстон).

За първи път 3D ПРОЖЕКЦИИ на хитови филми – „Пчеличката Мая“, „Кумба“, „Крадци на ядки“, „Свободни птици“, вечните истории на „Котаракът в чизми“, „Тарзан“ и „Астерикс“, и още много вълшебни кинопреживявания за най-малките!
Цена на билет за възрастни: 4лв.

Пълна програма на прожекциите

 

 

 

ПРОГРАМА НА ДЕТСКИ ФИЛМОВ ФЕСТИВАЛ, ПЛОВДИВ` 2015

31 януари
ЗАЛА 1
11.00 часа – ПЧЕЛИЧКАТА МАЯ
13.00 часа – КУМБА 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – ЗАМБЕЗИЯ

1 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – ОМАГЬОСАНАТА КЪЩА
13.00 часа – КРАДЦИ НА ЯДКИ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – НИКО И ПЪТЯТ КЪМ ЗВЕЗДИТЕ

7 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – РИЦАРЯТ РЪЖДИВКО 3D
13.00 часа – ГЛАДИАТОРИТЕ НА РИМ
ЗАЛА 2
11.30 часа – МУМИНТРОЛ И ПРЕСЛЕДВАНЕТО НА КОМЕТАТА

8 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – МАЛКАТА ГОЛЯМА ПАНДА 3D
13.00 часа – ФРЕДИ ГРОЗНИКА
ЗАЛА 2
11.30 часа – ПЧЕЛИЧКАТА МАЯ

14 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – СВОБОДНИ ПТИЦИ 3D
13.00 часа – ЕПОХА НА ЖИВОТНИТЕ
ЗАЛА 2
11.30 часа – КУМБА

15 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
13.00 часа – ТОР И ЛЕГЕНДИТЕ ЗА ВАЛХАЛА
ЗАЛА 2
11.30 часа – ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА САМИ

21 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – НИКО 2: МАЛКО БРАТЧЕ – ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ
13.00 часа – КРАДЦИ НА ЯДКИ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – ОМАГЬОСАНАТА КЪЩА

22 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – НИКО И ПЪТЯТ КЪМ ЗВЕЗДИТЕ
13.00 часа – ТАРЗАН 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – СВОБОДНИ ПТИЦИ

28 февруари
ЗАЛА 1
11.00 часа – КУМБА
13.00 часа – ПЧЕЛИЧКАТА МАЯ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – КРАДЦИ НА ЯДКИ

1 март
ЗАЛА 1
11.00 часа – ЛИСИЦАТА И ДЕТЕТО
13.00 часа – ОМАГЬОСАНАТА КЪЩА 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – ПАМПОКО

7 март
ЗАЛА 1
11.00 часа – УИНКС : ВЪЛШЕБНО ПРИКЛЮЧЕНИЕ

13.00 часа – СВОБОДНИ ПТИЦИ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – КУМБА

8 март
ЗАЛА 1
11.00 часа – МАЛКАТА ГОЛЯМА ПАНДА 3D
13.00 часа – ТАРЗАН 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ

14 март
ЗАЛА 1
11.00 часа – АСТЕРИКС 3D
13.00 часа – КРАДЦИ НА ЯДКИ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА САМИ 2

15 март
ЗАЛА 1
11.00 часа – РИЦАРЯТ РЪЖДИВКО 3D
13.00 часа – ПЧЕЛИЧКАТА МАЯ 3D
ЗАЛА 2
11.30 часа – ГНОМЕО И ЖУЛИЕТА